CT400D1H0Z
MPN
THB.400.D1H.Z
Bestelbaar
Voorraadartikel
Nu direct leverbaar - Normaal alleen op bestelling
Levertijd
14 dagen
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
onverpakt
Afmetingen
135 mm x 35 mm x 35 mm
Gewicht
0,063 kg
Omverpakking
200 stuk(s)
Brutoprijs
Netto
Kortingsgroep
2070
Artikelnummer
CT400D1H0
MPN
THB.400.D1H
Bestelbaar
Voorraadartikel
Nee
Levertijd
14 dagen
Gebruikseenheid
Besteleenheid
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
doos
Afmetingen
600 mm x 400 mm x 270 mm