CT400D1D0
GTIN
MPN
THB.400.D1D
Bestelbaar
Voorraadartikel
Nee
Levertijd
14 dagen
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
doos
Afmetingen
600 mm x 400 mm x 260 mm